Tiara Otel Toplantı ve Organizasyon Hizmetleri

Büyükada, mükemmel konumu ve sakinliği ile iş dünyasının vazgeçilmez rotası olurken Tiara Otel olarak işletmemiz de toplantı ve organizasyon hizmetleriyle kurumsal dünyaya tam destek sunuyor.

Marmara Denizi’nin kalbinde bulunan Büyükada’da eşsiz vakitler geçirmeniz için tatil imkanlarımızın dışında toplantı, davet, eğitim ve diğer organizasyonlarınız için de bizi tercih edebilirsiniz. Özellikle sonbahar ve kış mevsiminde sakin bir atmosfere bürünen Büyükada’da hem iş hem de tatil yapabilir, huzurun sesini dinleyebilirsiniz.

Tiara Otel olarak toplantı salonumuz, teknik donanımımız ve alanında uzman personellerimiz ile sizlerin yanındayız. Toplantı salonumuz otelimizin en güzel yerinde olup tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde donatılmıştır.

Büyükada toplantı oteli Tiara Otel olarak sizlere sunduğumuz organizasyon ve etkinlikler:

büyükada tiara otel organizasyon

Toplantı
Seminer
Lansman
Kutlama
Eğitim
Bayi toplantısı
Şirket etkinlikleri ve partiler
Düğün
Nişan

Sunduğumuz İmkanlar – Büyükada Toplantı Oteli Ayrıcalığı

Büyükada toplantı otelleri arasında yer alan otelimizde kendinizi ofisinizdeymiş gibi hissettirecek olan toplantı salonumuzda rahat bir etkinlik geçireceksiniz. Sunduğumuz imkanlarla toplantılarınız ve davetleriniz sorunsuzca gerçekleşecek.

Büyükada toplantı oteli Tiara Otel’de sunulan imkanlar:

tiara-otel-ikramlar
Projeksiyon
DVD oynatıcı
Kumanda
Not defteri
Projeksiyon perdesi
İkramlar

Toplantılarınız ve etkinlikleriniz için Tiara Otel olarak sizlere ayrıcalıklı hizmet sunmaktayız. Hem Büyükada’nın hem de otelimizin tadını çıkarmanızı sağlamaktayız. Bir telefon uzağınızdayız…


Rüya Gibi Bir Düğüne Hazır Olun!

Tiara Otel olarak en güzel ve özel gününüzde de yanınızda yer alıyoruz. Düğün ve nişan organizasyonlarınız için bahçemizi ve restoranımızı süslüyor, enfes lezzetler hazırlıyor ve şarkılarımızla muhteşem gecenize eşlik ediyoruz.

Deniz manzaralı terasımızda özellikle yaz düğünleri için unutulmayacak organizasyonlara imza atıyoruz. Düğününüz adanın muhteşem atmosferinde gerçekleştirmek ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizi arayın…