Hakkımızda

Prens Adalarının en büyüğü ve güzelinde yer alan Büyükada Tiara Otel olarak misafirlerimize İstanbul’un yanı başında huzurlu ve nostaljik bir tatil deneyimi sunuyoruz. Yemyeşil bahçe ve deniz manzaralı terasımızla ada keyfinizi unutulmaz hale getiriyoruz.

Sabahları lezzetli, ada kahvaltısı, akşamları ise taptaze deniz ürünleri ile tatilinize tat katıyoruz. Toplantı ve organizasyon imkanlarımızın yanında düğünleriniz için eğlenceli bir gece hazırlıyoruz. Büyükada’da dört dörtlük tatil yapmanızı sağlıyoruz.

100Kişilik Restoran
21Konforlu Oda
10000Misafir
1Toplantı Salonu

Büyükada’da Samimi ve Konforlu Bir Tatil

1. Deniz Manzarasıyla Tatil Ayrıcalığı
Deniz manzaralı deluxe odalarımızın yanında İstanbul’un büyüleyici görüntüsünü seyredebileceğiniz terasımızda şehrin stresinden ve gürültüsünden uzaklaşarak huzuru ve konforu yakalayacaksınız.

Vapur İskelesi’nin hemen yanı başında olan otelimizde Büyükada’nın cıvıl cıvıl atmosferine tanık olacaksınız. Yemyeşil bahçemizde günün yorgunluğunu atacak, lobimizde yorgunluk kahvenizin tadını çıkaracaksınız.
2. Üstün Otel Hizmetleri
21 adet konforlu odamızın yanında sabahları eşsiz kahvaltısıyla sizi bekleyen restoranımız, toplantı ve eğitimlerinize ev sahipliği yapan etkinlik salonlarımız, düğünleriniz için muhteşem bir terasımızla hizmetinizdeyiz.

Ayrıca ücretsiz plaj servisimiz ile Büyükada’nın en iyi plajında yüzme imkanı sunmakta, plaj hizmetlerinden indirimli şekilde yararlanmanızı sağlamaktayız. Sizin için hazırladığımız her detaydan keyif alacaksınız.